Aby zadać pytanie kliknij ikonę czatu , który pojawia się w lewym, dolnym rogu ekranu. Wpisz pytanie w aktywne pole i wyślij poprzez kliknięcie „Dodaj wypowiedź”. Klikając w ikonę czatu można również odświeżyć dyskusję, w tym miejscu pojawi się również informacja o nowych pytaniach.

Subscribe
Powiadom o
1 Wypowiedź
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
1 rok temu

Dodatkowe pytania można wysyłać na konsultacje@katowice.eu

Mieszkaniec
1 rok temu

Czy dobrze rozumiem, że drzewa nie zostaną wsadzone do gruntu, a do betonowych doniczek (jak na Warszawskiej i pl Kwiatowym) i będą padać co jakiś czas? I to ma być to zazielenienie osiedla?!

Mieszkaniec
1 rok temu

to może nie określac też liczby drzew nasadzanych

Mieszkaniec
1 rok temu

Problem ze skracaniem przez osiedle występuje wyłącznie w trakcie imprez masowych. Takich jak defilada czy biegi masowe. Ale w takich przypadkach chyba można to odpowiednio zabezpieczyć drogę osiedlową lub na stałe wyłączyć drogę osiedlową z ogólnego ruchu z wyłączeniem dla mieszkańców. Używanie tego argumentu dla niezrozumiałej inwestycji jest całkowicie chybione.

Mieszkaniec
1 rok temu

Co jest przeszkodą aby prace modernizacyjne objęły wyprostowanie drogi z kierunku SOSNOWCA w kierunku tunelu. Chyba że SOSNOWIEC nie wyraża zgody na prostowanie??????

Mieszkaniec
1 rok temu

Prosimy na temat